Prodej bytu 2+kk, po rekonstrukci, OSVL, 38 m2, 6NP/11NP, na ul. Klegova, Ostrava - Hrabůvka, Ev.č.: 230165/BH

IMG_9040

Popis

Prodej bytu 2+kk, po rekonstrukci, OSVL, 38 m2, 6NP/11NP, na ul. Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+kk po kvalitní celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví v 6 patře z 11, na ulici Klegova, Ostrava - Hrabůvka, s před okenními elektrickými žaluziemi na dálkové ovládání, energetická náročnost budovy C.

Kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, myčka, lednice, indukční varná deska v rovině s pracovní deskou moc pěkné, el trouba, mikrovlna trouba, digestoř (záruka na spotřebiče 2 roky). Pod plochou skříněk je zafrézované diodové osvětlení pracovní desky. Snadné otvírání skříněk pus up, luxusní zavírání s tlumením dojezdu.

Nově vyzděná koupelna má nádherné kvalitní světlé obklady i dlažbu, kvalitní umyvadlo se skříňkou, nádherné kvalitní baterie, sprcha je dlážděná s odtokovým žlabem, WC sedátko s pomalým sklápěním, zrcadlo s led osvětlením.

V celém bytě je rozfázované bodové osvícení. V chodbě je bodové poziční osvětlení na pohybové čidlo, byt má nové zásuvky vypínače i s přípravou na internet TV PODA Vodafone (vše ve zdi). Celý byt je v jedné rovině (byla provedena nivelace).

Byt má kvalitní plovoucí vinylovou podlahu s korkem.

Elektrické rozvody jsou úplně nové včetně jističů s revizí.

V celém bytě jsou snížené stropy (sádrokarton), byt má kompletní nové omítky v perlince.

Kvalitní interiérové dveře i s obložkami.

Byt má moderní elektrické předokenní žaluzie ve tvaru Z od IZOTRY na dálkové ovládaní s pěti kanálovým ovládáním motory Sonfy.

Celý dům je nově 10/2022 po kompletní revitalizaci snížení energetické náročnosti s podporou dotačního programu IROP. Energetická náročnost budovy je C. (dům bez investic) krásný čistý dům se slušnými vlastníky.

Dům je zateplen vatou, střecha je úplně nová, dům má nový výtah pro 6 osob (500kg), nové přední i zadní vstupní dveře na čip, nové schránky, nové domácí telefony, zvonky, kamerovým systémem.

Nízké náklady na bydlení, velmi nízké náklady na vytápění, služby + zálohy na 1 osobu 3 000Kč. Velmi pěkný čistý dům.


Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Hájková+420 724 013 833
[email protected]

2 290 000 Kč včetně provize
KategorieByty 2+kk
LokalitaKlegova, Ostrava - Hrabůvka
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná38 m²
Počet podlaží11
Podlaží umístění6. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)