Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 7. np./ 7. np., na ul. Josefa Skupy, Ostrava - Poruba, Ev.č.: 1700498/BH

56D7B224-D178-4E35-A8D8-5E8D318EBB01

Popis

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 7. np./ 7. np., na ul. Josefa Skupy, Ostrava - Poruba

Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s balkónem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci.

V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba,
pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.
V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet.
Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou.
Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

Byt se nachází v posledním patře a má zateplené stropy a dále novou střechu.
Celý dům je po kompletní revitalizaci. Před domem velké parkoviště, za domem nové dětské hřiště.


Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Hájková+420 724 013 833
[email protected]

2 500 000 Kč + provize RK
KategorieByty 3+1
LokalitaJosefa Skupy, Ostrava - Poruba
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná68 m²
Podlaží umístění7
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Balkónano
Sklepano