Rodinný dům 5+kk, ulice Husova, Klimkovice, Ev.č.: 240020/RC

Zvatora RD Klimkovice Husova 956 24-01-2024-30

Popis

Nabízíme vám rodinný dům typu bungalov o dispozici 5+kk, ulice Husova, Klimkovice. Rodinný dům byl postaven cca před deseti lety a svou polohou, velikostí i vytvořeným zázemím nabízí pohodlné bydlení náročnější klientele. Dům stojí na pozemku o celkové velikosti 2526 m2, včetně zastavěné plochy 282 m2. Příjezd k domu od ulice Husova, která vede ke Klimkovickým lázním je zajištěn po asfaltové komunikaci ve spoluvlastnictví majitele domu. Zahrada domu je oplocena a vjezd na pozemek je přes el. bránu.
Dům je nepodsklepený, zděné konstrukce (Porotherm) a je zateplen polystyrenem (20 cm). Střecha domu je valbová s glazovanou střešní taškou (KM Beta). Vytápění domu je řešeno jako podlahové/elektrické (odporové dráty). Vodovod je obecní. V domě je systém "Chytrá domácnost" ovládaný prostřednictvím aplikace (venkovní žaluzie, alarm, obě vjezdové brány, garáže apod.). Dále je dům i pozemek osazen kamerovým systémem se záznamem v HD kvalitě.
Součástí domu jsou také dvě dvojgaráže a velká zimní zahrada s možností zastínění. Na pozemku rovněž najdeme venkovní posezení s grilem a samostatnou saunu vytápěnou dřevem.
Měsíční náklady na provoz celého domu (voda, elektřina) v průměru 7.000 Kč/měs.
Dům je nabízen jako kompletně zařízený. Pozemek může nový majitel rozdělit a využít jej i jako další stavební parcelu.
Okolí domu je tvořeno řídkou zástavbou rodinných domů a přírodou. Do centra města Klimkovice je to autem 3 min a k nejbližšímu nájezdu na dálnici 5 min. Město Klimkovice má přibližně 4500 obyvatel. V místní části Hýlov se nacházejí vyhlášená jodová Sanatoria Klimkovice. V centru obce se nachází zámek, ve kterém sídlí městský úřad. Najdeme zde také školku, základní školu, střední školu podnikatelskou, síť obchodů i služeb a zdravotní středisko. Město pořádá kulturní i společenské akce.

Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku. K nastěhováni ihned.


Kontaktujte makléře

Petr Žvatora+420 602 532 728
[email protected]

20 000 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaHusova, Klimkovice
OkresOstrava-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku2.526 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Míst k parkování4
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží4
Terasaano